Ilk Sehife | Qeydiyyat | Daxil ol Xosh geldiniz Qonaq | RSS
[ Yeni mektublar · Istifadeciler · Qaydalar · Axtar · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
.Forum. » www.Sevenler.ucoz.ru » F o r u m » Heyatda kim ucun ve neye gore yasayirsiniz
Heyatda kim ucun ve neye gore yasayirsiniz
AdministratorДата: Четверг, 26.07.2007, 12:39 | Mektub # 1
Generalissimus
Qrup: Admin
Mektub: 5
Status: Offline
Bu movzu mence cox maraqli movzudur sizin cavabinizi sebirsizlikle gozleyeceyik.

Сообщение отредактировал Administrator - Четверг, 26.07.2007, 21:08

Sevgiye_peshmanДата: Четверг, 26.07.2007, 21:05 | Mektub # 2
Esger
Qrup: Пользователи
Mektub: 4
Ela movzudu amma men heyata hec kime gore yasamiram bu da menim taleyimdi! Amma isterdim heyati kime gorese yasamaq neyse yaxsi movuzudu hamini bu movzuya devete direm.

Сообщение отредактировал Sevgiye_peshman - Четверг, 26.07.2007, 21:06

VusaleДата: Пятница, 27.07.2007, 00:01 | Mektub # 3
Serjant
Mektub: 5
Amma calish kimese gore heyatdan zovq al ve zovq ver. kimese gore heyatda yasamaga deyer. cunki o adamda sene gore yasayacaq ve xosbext olacaq.

Сообщение отредактировал Vusale - Пятница, 27.07.2007, 00:03

ShadyДата: Суббота, 14.06.2008, 20:56 | Mektub # 4
Esger
Mektub: 3
him,men heyatda 1ci ozume gore yashamaliyam ki, sonra kimese ve ya neyese gore yashayim biggrin

Sadece Shady Lady

ADNA_183Дата: Воскресенье, 06.07.2008, 18:40 | Mektub # 5
Esger
Mektub: 1
[color=blue][size=14]kimese gore yasamaq cox super bir seydi.Mence heyatda kimese gore yasamasan ne heyatdan zovq almaq olar, ne de heyat ughur qazanmaq olar.men sevdiyim insana gore yasayiram, omrumun sonuna kimi de onu xoshbext etmek ucun yasayacam.insan kimese gore yasamasa heyat chox menasiz olar...

Batya

AvrilДата: Понедельник, 20.10.2008, 22:07 | Mektub # 6
Esger
Mektub: 4
SAlam millet..menim bu saytdaki ilk gunum ve qeydiyatimdir!MARAGLI FORUMNAN QARSHILASHDIM ILK GUNNEN..MEN XEYATDA INDIYE KIMI TOLKO OZUME GORE YASHIYIRDIM..a bunnan sora xem ozum en esasi ise janimnanda cox sevdiyim xayatim,janim ucun..ne meni Allax onsuz ne de onu mensiz qoysun Tanrim..sevginin var olduguna ozume gore inaniram...helelik

nETU

.Forum. » www.Sevenler.ucoz.ru » F o r u m » Heyatda kim ucun ve neye gore yasayirsiniz
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Webmaster Aghaliyev... Telefon: +994503666408 E-mail: Aghaliyev@mail.ru © 2024
Хостинг от uCoz